Nasze usługi

Układanie kostki brukowej

Wieloletnie doświadczenie w branży brukarskiej, bogate zaplecze sprzętowe oraz wykwalifikowany zespół pracowników – specjalistów z zakresu produkcji kostki brukowej oraz stabilizacji betonów, pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość usług. Układanie kostki brukowej poszerzyliśmy o brukarstwo artystyczne, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Indywidualne oczyszczalnie ścieków stały się doskonałą alternatywą dla szamba. Zbudowanie przydomowej oczyszczalni gwarantuje nam wygodę, taniość eksploatacji, bezpieczeństwo i wymiar ekologiczny. Pomimo, że jej montaż jest droższy od budowy szamba, inwestycja zwraca się już po kilku latach. Skorzystaj z naszego doświadczenia – projektowania i montażu oczyszczalni.

Transport samochodami ciężarowymi od 1 do 18 ton

W przygotowanej przez nas ofercie nie może zabraknąć usług transportowych. Świadczymy te z zakresu przewozu materiałów sypkich, takich jak piasek, ziemia, masa asfaltowa, gruz. Ponadto przewozu materiałów budowlanych na paletach. Posiadamy samochody o ładowności od 1 do 18 ton, zatem jeżeli potrzebujesz pomocy – wybierz naszą ofertę.

Wynajem maszyn budowlanych

Oferta wynajmu maszyn sprzętu budowlanego obejmuje szeroką gamę maszyn oraz urządzeń specjalistycznych. Różne parametry techniczne sprzętu pozwolą na dobór odpowiedniego urządzenia do wymagań konkretnej inwestycji. Światowe marki gwarantują dostęp do innowacyjnej jakości sprzętu. Jeżeli potrzebujesz akcesoriów lub urządzeń, skontaktuj się z nami.

Skład budowlany

Naszą ofertę wzbogaciliśmy również o dystrybucję materiałów budowlanych. Nasz asortyment obejmuje wszystko – począwszy od bloczków fundamentowych, aż po systemy dachowe. Ponadto – materiały izolacyjne i dociepleniowe oraz produkty związane z wykończeniem domu/mieszkania – tynki, gładzie, płyty gipsowe oraz szeroką gamę farb, narzędzi i artykułów malarskich.

Sprzedaż kruszyw i piasku

W sprzedaży posiadamy kruszywa oraz piasku. Dysponujemy własnym transportem (od 1 do 18 ton) w konkurencyjnych cenach. Dostarczamy surowców takich jak: piach płukany, zasypowy, czarnoziem oraz kruszywo: asfaltowe i mieszane. Ponadto – żwir, beton: towarowy, suchy; ziemię: ogrodową, pod trawnik. I wiele innych materiałów sypkich.